صادرات محصولات آرایشی کره جنوبی?!! ,

menuordersearch
nikamart.ir
۱۳۹۸/۹/۲۶ سه شنبه
(0)
(0)
صادرات محصولات آرایشی کره جنوبی?!!
صادرات محصولات آرایشی کره جنوبی?!!

صادرات مواد آرایشی کره جنوبی در سال 2015 به سرعت در حال رشد بوده و به 2.75 میلیارد دلار رسیده است. چین همچنان اولین کشور مقصد است ، اما K-beuty به طور فزاینده ای در خارج از آسیا ، به ویژه در ایالات متحده در حال رواج گرفتن است.

محصولات آرایشی کره ای هنوز هم در سراسر جهان آن را بسیار خوب انجام می دهند. در واقع ، براساس آمار انجمن تجارت بین المللی کره (KITA) ، صادرات زیبایی کره جنوبی در سال 2015 به 2.75 میلیارد دلار در سال 2015 رسیده است که نسبت به سال گذشته 53.6 درصد افزایش نشان می دهد. صادرات لوازم آرایشی این کشور از سال 2010 از رشد دو رقمی برخوردار بوده و از مرز یک میلیارد دلار در سال 2013 فراتر رفته است. این رشد شدید در تضاد با کل صادرات کره است که به دلیل عدم تقاضای جهانی در سال 2015 با 0.2 درصد کاهش یافته است. در واقع ، سازندگان لوازم آرایشی کره ای توانسته اند از تقاضای شدید در بازار همسایه چین استفاده کنند.

 

                                                                     لوازم آرایش ، لوازم بهداشتی ، لوازم آرایشی  ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، فوم پاک کننده کلاژن، ساخت کره جنوبی ،  لوازم آرایشی و بهداشتی کره ایی

صادرات به چین در سال 2015 دو برابر شد!!

صادرات لوازم آرایشی کره جنوبی به چین در سال 2015 دو برابر شد و این امر حاکی از محبوبیت K-زیبایی در این کشور است. فروش به چین در سال 2015 به 1.09 میلیارد دلار رسیده است که 39.5 درصد از صادرات محصولات آرایشی کره جنوبی را تشکیل می دهد. وی گفت: "تأثیر مارک های زیبایی کره ای به حدی است که ویروس" سئولیستا "بر همه کشورهای آسیا ، به ویژه چین حمله کرده است. این زیبایی کره ای واقعاً صحنه سازی شده است. "توضیح می دهد که برگزارکنندگان MakeUp در نمایشگاه سئول ، که در تاریخ 6-7 آوریل 2016 برگزار می شود. 

مارک های زیبایی کره ای اکنون دقیقاً در پشت مارک های فرانسوی در چین ایستاده اند ، اما قبل از مارک های ژاپنی (3) و آمریکا (4) رتبه بندی می شوند. با اطمینان ، برند آرایشی و بهداشتی بودجه متعلق به غول زیبایی AmorePacific ، غول زیبایی کره جنوبی ، نمونه خوبی از این موفقیت است. اینک یکی از محبوب ترین مارک زیبایی کره ای در چین است. اکنون از زمان افتتاح اولین بار در سال 2012 تعداد فروشگاه های خود در چین به 100 عدد رسیده است.

پس از چین ، هنگ کنگ مقصد دوم صادرات لوازم آرایشی کره است. در سال 2015 صادرات مواد آرایشی کره به 663 میلیون دلار افزایش یافت که 64.4 درصد رشد نسبت به سال 2014 داشته است.

با این حال ، روند نزولی K-زیبایی این است که تجارت دیگری در چین رونق می گیرد: تقلبی از مارک های کره ای.

 

                                                             لوازم آرایش ، لوازم بهداشتی ، لوازم آرایشی  ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، فوم پاک کننده کلاژن، ساخت کره جنوبی ،  لوازم آرایشی و بهداشتی کره ایی

فراتر از آسیا

فراتر از بازارهای چینی ، مارک های کره ای نیز در سایر نقاط جهان و در درجه اول در ایالات متحده آمریکا در حال گسترش هستند. در سال 2015 ، صادرات محصولات آرایشی کره به 663 میلیون دلار رسیده است که نسبت به سال گذشته 56.1 درصد افزایش داشته است. ایالات متحده اکنون 3مین مقصد برای ساخت محصولات زیبایی کره است.

تولید کنندگان کره‌ای مشتاق هستند که با استفاده از اعتبار و اعتبار شهرت سازندگان محصولات با کیفیت و روند مصرف ، به سرعت سرعت جهانی خود را افزایش دهند. گروه AmorePacific (Laneige ، Etude House ، Innisfree ، Sulwhasoo و غیره) به تازگی در خاورمیانه راه اندازی شده است و با هدف رشد سریع در عربستان سعودی ، ترکیه و ایران در دبی شروع می شود. این گروه همچنین قصد دارد برخی از مارک های خود را در آمریکای لاتین راه اندازی کند.

به همین ترتیب ، برند کره ای لوازم آرایشی و لوازم آرایشی کره ای ، Toly Moly ، که در حال حاضر در فروشگاه های Sephora در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد ، بزودی در فروشگاه های زنجیره زیبایی در پانزده کشور اروپایی به فروش می رسد.

از نظر اروپا ، در حالی که صادرات لوازم آرایشی کره هنوز هم کم است اما به سرعت در حال رشد هستند. فقط در فرانسه ، آنها در سال 2015 با 140.3 درصد افزایش یافت و به 15 میلیون دلار رسیدند.

 

در فروشگاه آنلاین ما گشت و گذار کنید و در آنجا بهترین مارک های آرایشی کره ای را با قیمت کمی پیدا کنید. با کمک فروشگاه نیکامارت امکان خرید و سفارش لوازم آرایشی و بهداشتی کره جنوبی در سریع ترین زمان ممکنه و حداقل هزینه وجود دارد. سفارشات خرید از سایتهای Skinfood، innisfree،  Missha ، COSRX   ، BANILA CO  ، Dear, Klairs ، Banila Co،  ...... بطور معمول از در یک بازده زمانی ۲-۳ هفته ای به دست خریداران میرسد. برای اطلاع از نحوه درخواست قیمت و ثبت سفارشاینجا کلیک کنید.

                                                             سفارشات  آرایشی ، بهداشتی و کالاهای تزیینی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی : کره جنوبی - تلفن تماس : 00821026152775 ایمیل: nikamart.ir@gmail.com تماس با ادمین در تلگرام: nikamart_admin@