چرا محصولات زیبایی کره ایی انتخاب کنیم؟ ,

menuordersearch
nikamart.ir
۱۳۹۴/۸/۱۵ جمعه
(0)
(0)
چرا محصولات زیبایی کره ایی انتخاب کنیم؟
چرا محصولات زیبایی کره ایی انتخاب کنیم؟

k-beauty اسمی است که به محصولات زیبایی کره ای میدهند.و در واقع کلیدی برای جوان ماندن و زیبایی است. زیبایی در کره ی جنوبی مفهوم متفاوتی با اکثر کشور ها دارد کره ای ها بر روی سالم سازی-آبرسانی و از بین بردن لک ها و جلوگیری از مضرات آفتاب تمرکز دارند.آنها روی استاندارد های محصولات زیبایی حساسیت زیادی دارند تا بتوانند به اهداف زیبایی که ذکر شده برسند و فایده های زیادی به پوست برسانند. این یعنی سالم سازی و زیبا کردن ظاهر صورت بجای پوشاندن آن با مواد آرایشی! تولید کنندگان کره ای روی پیشگیری از پیری و رساندن مواد مغذی به عمق و ریشه ی پوست تمرکز دارند. اکثرخانم های کره ای  بجای داشتن توقع نا به جا برای نتیجه گیری سریع، محصولات پوستی را مداوم استفاده میکنند و به نتیجه ی دلخواه خود میرسند. کره ای ها باور دارند که با زمان و مداومت میتوانید کنترل پوست خود را به دست بگیرید! خانم های کره ای مراقبت پوستی را از سن های پایین یاد میگیرند تا همیشه جوان و زیبا به نظر برسند. پیشگیری و مراقبت از پوست در واقع صرفه جویی در هزینه و زمان شما است. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. در کره خانمها و حتی آقایان۳برابر بیشتر از هرجای دیگری در دنیا به پوست خوداهمیت میدهند و در واقع یک سوم درآمد ماهانه ی خود را صرف خرید محصولات پوستی میکنند. روتین مراقبت کره ای در واقع فراتر از یک روتین پوستی است و به یک سبک زندگی بین المللی تبدیل شده است. موضوع داشتن محصولات پوستی بیشتر نیست! موضوع داشتن محصولات پوستی درست و استفاده ی درست از آنها است!

 

با کمک فروشگاه نیکامارت امکان خرید و سفارش لوازم آرایشی و بهداشتی کره جنوبی در سریع ترین زمان ممکنه و حداقل هزینه وجود دارد. سفارشات خرید از سایتهای Skinfood، innisfree،  Missha ، COSRX   ، BANILA CO  ، Dear, Klairs ، Banila Co،  ...... بطور معمول از در یک بازده زمانی ۲-۳ هفته ای به دست خریداران میرسد. برای خرید مستقیم به وبسایت ما و برای اطلاع از نحوه درخواست قیمت و ثبت سفارش اینجا کلیک کنید.

       

                                                                                                            سفارشات  آرایشی ، بهداشتی و کالاهای تزیینی               

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

دفتر مرکزی : کره جنوبی - تلفن تماس : 00821026152775 ایمیل: nikamart.ir@gmail.com تماس با ادمین در تلگرام: nikamart_admin@